407422-2024 - Planering
Sverige – Informationstavlor med uppdaterad information – RFI - Digitala informations skyltar kollektivtrafiken.
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Digitala informations skyltar kollektivtrafiken.
BeskrivningRegion Uppsala skickar härmed ut en RFI Request for information angående digitala skyltar till kollektivtrafiken. Även kallade batteriskyltar.
Intern identifierareUPPH2024-00244
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34924000 Informationstavlor med uppdaterad information