40745-2017 - ResultatSverige-Göteborg: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Koordinator inom stadsutveckling.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Göteborg.
Nuts-kodSE232 Västra Götalands län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Älvstranden efterfrågar anbud avseende Koordinator inom stadsutveckling.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.