2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Resurshanteringssystem
Beskrivning: Extern remiss inför kommande upphandling av Resurshanteringssystem
Intern identifierare: 25/12
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem