407494-2026 - Resultat
Sverige – Synhjälpmedel – Datoranpassingar för personer med synnedsättningar och punktskrivare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDatoranpassingar för personer med synnedsättningar och punktskrivare
BeskrivningDatoranpassingar för personer med synnedsättningar och punktskrivare
Intern identifierare2025-O001612
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38624000 Synhjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000