Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kondomer
Referensnummer: VF2018-0025
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33712000 Kondomer
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av kondomer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33700000 Hygienartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Intresseanmälan till upphandlingen av kondomer.
Företag/leverantörer som tillhandahåller kondomer och produkter inom det här området och som är intresserade av upphandlingen är välkomna att ta kontakt med ansvarig upphandlare för företags- och produktinformation.