See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-konsult projektledning-processteknik VA-rening och slamhantering
Beskrivning: VA-konsult projektledning-processteknik VA-rening och slamhantering
Intern identifierare: HMAB-2026/00327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VA-konsult projektledning-processteknik VA-rening och slamhantering