407627-2025 - Resultat
Sverige – Undersökningsanalys – DIS: Utvärdering av implementering av smart specialisering ERUF
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS: Utvärdering av implementering av smart specialisering ERUF
BeskrivningUtvärdering av implementeringen av smart specialisering inom ramen för specifikt mål 1.1 Utveckla och förbättra forsknings- och innovationskapaciteten och användningen av avancerad teknik samt specifikt mål 1.4 Utveckla färdigheter för smart specialisering, industriomställning och entreprenörskap inom Regionalfonden 2021-2027.
Intern identifierareÄ 2025-254
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenSteg 2 i DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311300 Undersökningsanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000