2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjurbekämpning och förebyggande åtgärder
Beskrivning: Upphandlingen avser Skadedjurbekämpning och förebyggande åtgärder till Region Halland.
Intern identifierare: RS231337
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)