2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varvstjänster region Väst
Beskrivning: Varvstjänster inom region Väst för Polismyndighetens fartyg.
Intern identifierare: A648.434/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning, 50241100 Reparation av fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fartyg med inombordsmotorer med framdrivning med vattenjet eller propeller
Beskrivning: Scania
Intern identifierare: Fartyg med inombordsmotorer med framdrivning med vattenjet eller propeller
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Båtar med utombordare
Beskrivning: Mercury, Honda
Intern identifierare: Båtar med utombordare