See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende generalkonsult Tak och fasadrenovering huvudbyggnad Naturhistoriska Riksmuseet och Botanhuset
Beskrivning: Generalkonsult och projektering under produktion
Intern identifierare: 1139/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000