2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil till räddningstjänsten
Beskrivning: Uphandlingen av ser en styck släckbil till räddningstjänsten för placering i Röstånga
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97223:Lot:1