40773-2019 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klientförsörjning
Referensnummer: SL 18.136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Klientförsörjning till Eskilstuna kommun