407749-2026 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Miljökonsult för utredning av dricksvatten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMiljökonsult för utredning av dricksvatten
BeskrivningMiljökonsult för utredning av dricksvatten
Intern identifierareHMAB-2026/00326
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMiljökonsult för utredning av dricksvatten