2. Förfarande
Förfarande
Titel: UUS för Dermicus Teledermatoskopi
Beskrivning: Upphandlingen avser ett Uppgraderings-, Utvecklings- och Supportavtal (UUS-avtal) för Dermicus Teledermatoskopi.
Intern identifierare: 2025-O002132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72253200 Stödtjänster för system
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000