40782-2022 - ÄndringSverige-Luleå: Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem för fastighetsförvaltning
Referensnummer: KLF 2020/1137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning
II.1.4.
Kort beskrivning
enligt förfrågningsunderlag.