2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Haninge kommun 2026
Beskrivning: Lokalvård till verksamhets- och skollokaler i Haninge kommun
Intern identifierare: UPP 2026-00087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000