407920-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Vägbeläggningsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsavtal 2020 Beläggningsarbeten Ytterstaden Stockholm
Referensnummer: T2019-01933
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233222 Vägbeläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Se förfrågningsunderlag.