Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings Kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Nätverksprodukter.
Syftet med upphandlingen är att teckna ett kort leveransavtal avseende ett engångsköp av kommunens aktuella behov av nätverksprodukter.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
OBS! Frågor inskickade under perioden 29/6 – 12/8 kommer att besvaras tidigast den 13/8. Leverantörer uppmanas därför att ta del av innehållet i upphandlingsdokumenten redan under vecka 26 och direkt inkomma med frågor på ev. oklarheter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32412110 Internetnätverk, 30237100 Delar till datorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen