2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chemical database
Beskrivning: Chemical database
Intern identifierare: SU-431-0091-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48610000 Databassystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos, 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Chemical database