2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Banktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar banktjänster.
Intern identifierare: KFKS-2025-00418
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Banktjänster