408433-2019 - ResultatSverige-Eskilstuna: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Minnesgåvor och förtjänsttecken - Hals och armband
Referensnummer: IN-IN19-0173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Aktuell upphandling
Upphandlingen avser ramavtal avser köp av minnesgåvor i form av hals- och armband i guld inkl gravyr i enlighet med vad som beskrivs i anbudsförfrågan och dess bilagor. Minnesgåva utges till medarbetare, i anbudsförfrågan kallad jubilar, som varit anställd i sammanlagt ett visst antal år exempelvis efter 25 år.
Köparen kommer att teckna upphandlingskontrakt med max en (1) leverantörer som kommer att avropas vid behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18500000 Smycken, klockor o. d., 18510000 Smycken och liknande artiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen