2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support och underhåll av Atlassianprodukter
Beskrivning: Support och förvaltning samt licensinköp av Atlassian produkter både för Cloud och OnPrem.
Föregående meddelande: 430738-2018
Intern identifierare: TN 2023-0186-14
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72267000 Underhåll och reparation av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48517000 IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000