408565-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Blue Science park Konsult för processtöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBlue Science park Konsult för processtöd
BeskrivningKonsult för processtöd för att stödja den egna organisationen i arbetet med att planera, leda och genomföra insatser och aktiviteter för att i regionens näringsliv och samhälle stärka innovationsförmågan, den digitala transformationen samt utvecklingen inom den marina sektorn.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001