2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialfärgningsinstrument
Beskrivning: Specialfärgningsinstrument till Klinisk patologi och cytologi Dalarna vid Falu lasarett.
Intern identifierare: HSN 2025/9008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000