408752-2018 - ÄndringSverige-Uppsala: Revision
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisorstjänster för EU-projekt 2018
Referensnummer: SLU ua 2018.2.4.4-1463
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212000 Revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Revisionstjänster för EU-projekt med tillhörande tjänster. Området inkluderar också SIDA-projekt.