2. Förfarande
Förfarande
Titel: G-dräkt 11
Beskrivning: Upphandling avser G-dräkter.
Intern identifierare: 21FMV6513
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34741000 Flygutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 18132000 Flygarkläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: G-dräkt 11
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning