Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 000 000,00 SEK