2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glasscanner
Beskrivning: Denna upphandling avser 1 st. glasscanner för leverans till Kliniskt forskningslaboratorium, Område forskning och utbildning med placering på Universitetssjukhuset Örebro. Upphandlingen omfattar även option på teknisk serviceutbildning samt option på underhållsavtal.
Intern identifierare: MT 2023-0095-1 / 26RS2878
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000