2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsartiklar för Gynekologi och Obstetrik (2)
Beskrivning: Förbrukningsartiklar för gynekologi, obstetrik och produkter till Neonatal och BB som genomförs till följd av avbrytande av ett antal anbudsområden i upphandling Förbrukningsartiklar för Gynekologi och Obstetrik RS 2025-03257
Intern identifierare: RS 2026-03383
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141118 Torkar och suddar, 33141200 Katetrar, 33141240 Katetertillbehör, 33141610 Uppsamlingspåse, 33141641 Sonder, 33641400 Preventivmedel, 33712000 Kondomer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000