409052-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Maskiner för produktion och användning av mekanisk energi
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
412328-AI934128 Modmtrl och testutr. drivmedel.
Referensnummer: UH-2017-659
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42100000 Maskiner för produktion och användning av mekanisk energi
II.1.4.
Kort beskrivning
FOBU modifieringsmateriel och testutrustning drivmedel.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen