2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunutbildningar
Beskrivning: Uppdraget avser digitala utbildningstjänster som omfattar ett brett spektrum av kurser och utbildningar för kommunens anställda.
Intern identifierare: 25/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000