Arbetskläder, skyddskläder, skor, profilkläder och profilprodukter
Referensnummer: 2021MKB-1758
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18110000 Arbetskläder för män
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av arbetskläder inklusive skyddskläder, skor, profilkläder för anställd hos MKB Fastighets AB och profilprodukter för olika typer av marknadsföringsåtgärder.