409262-2026 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Upphandling av ÅVC material
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av ÅVC material
BeskrivningUpphandling av ÅVC material inklusive hämtning, behandling av brännbart grovavfall från återvinningsstationer mm. enligt upphandlingsdokumenten med bilagor.
Intern identifierare25/4
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000