2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt och magasineringstjänster för Varberg
Beskrivning: Kompletterande upphandling av flytt och magasineringstjänster för AO 6 Varberg.
Intern identifierare: KFM 12462-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63120000 Lagring och magasinering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1930334-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (1)
Intern identifierare: 1930335-1