2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cirkulära skyddsförkläden som Tjänst SLL763
Beskrivning: Cirkulära skyddsförkläden som Tjänst SLL763
Intern identifierare: FSN 2023-0353
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000