2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning Balltorp Lindome Kållered
Beskrivning: Förbo AB avser att handla upp ett ramavtal för vinterväghållning av våra bostadsområden i Balltorp, Lindome och Kållered. Anbud lämnas på samtliga områden.
Intern identifierare: 26/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45236230 Markanläggning för trädgårdar, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000