Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Charkvaror, Norrköping.
Referensnummer: UH-2017-244
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15894700 Charkuterivaror
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingscenter i samarbete med Norrköpings kommun och Visualiseringscenter inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande ”Charkvaror”.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Upphandlingscenters upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15894700 Charkuterivaror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen