409432-2017 - ÄndringSverige-Luleå: Ultraljudsapparat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2017 Ramavtal diagnostiskt ultraljud RN.
Referensnummer: 3455-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33112200 Ultraljudsapparat
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds Ni att inkomma med anbud gällande ramavtal på diagnostisk ultraljudsutrustning för leverans till Region Norrbotten.