409440-2017 - ÄndringSverige-Pajala: Sopbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av renhållningsbil/sopbil inkluderat en påbyggnad.
Referensnummer: 0949
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144511 Sopbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Pajala kommun, Tekniska enheten, upphandlar köp av en renhållningsbil/sopbil inkluderat en påbyggnad.