409518-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ekonomiska informationssystem – Ekonomisystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkonomisystem
BeskrivningFalu Energi och Vatten AB inbjuder härmed er att lämna intresse för att delta i upphandlingen av Ekonomisystem med diarienummer FEV24/0087 enligt bifogade instruktioner och handlingar. Upphandlingen kommer genomföras som förhandlat förfarande med föregående annonsering, se vidare i ansöksinbjudan.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101479:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48442000 Programvara för finansiella system