See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalier - Fällningskemikalie, aluminiumbaserat för reningsverken
Beskrivning: Avtalet omfattar successiva leveranser av Fällningskemikalie, aluminiumbaserat till Reningsverken i Värnamo kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:79039:Lot:1