2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialiststöd till verksamhet inom underhållsregion norra. Konsulterande arborist.
Beskrivning: Specialiststöd till verksamhet inom underhållsregion norra. Konsulterande arborist. 2 resurskonsulter
Intern identifierare: KOM-420783
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Ersätter befintligt avtal. 2 resurskonsulter
Intern identifierare: Specialiststöd till verksamhet inom underhållsregion norra. Konsulterande arborist.