409631-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Linköping – DIS Byggledare Järnväg Mark och Kanalisation, ERTMS Styrområde Bjärka Säby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLinköping – DIS Byggledare Järnväg Mark och Kanalisation, ERTMS Styrområde Bjärka Säby
BeskrivningAvrop av Bygg- och projektledare väg/järnväg – Dynamiskt inköpssystem (DIS), 7980, Byggledare Järnväg Allmän
Intern identifierareKOM-420264
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLinköping – DIS Byggledare Järnväg Mark och Kanalisation, ERTMS Styrområde Bjärka Säby