409639-2020 - ResultatSverige-Söderköping: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reparationer och förebyggande service av storköksutrustning
Referensnummer: SERN 2020-00074
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Upphandlingsområde ett (1)
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning, 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingsområde två (2)
Del nr: 2