409661-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av hissar – Hisservice och reparationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHisservice och reparationer
BeskrivningHisservice och reparationer för Järfälla kommun. Se upphandlingsdokumenten i sin helhet för ytterligare information.
Intern identifierareTen 2025/360
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000