See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undertak, akustik och montage. Ramavtal, Eskilstuna
Beskrivning: Beställaren avser att teckna ramavtal med en (1) entreprenör för leverans och montering av akustikundertak, monterade i bärverk samt vissa mindre akustikutredningar kan förekomma.
Föregående meddelande: 548602-2020
Intern identifierare: 20/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000