Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bilvårdstjänster
Referensnummer: 23150
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Del 1 Fordonstvätt och rengöring och del 2 Fordonstvätt och rengöring med hämta/lämna-service
Del 3 Bilvårdstjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Fordonstvätt och rengöring
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Fordonstvätt och rengöring med hämta/lämna-service
Del nr: 2
Del nr: 3