2. Förfarande
Förfarande
Titel: Autentisering och fysisk identifiering med kort och taggar
Beskrivning: Kort, taggar m.m. för autentisering och fysisk identifiering. Kan ev. också innefatta system för hantering av behörigheter.
Intern identifierare: 2026_22/149
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35123400 Passerkort
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000