409747-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Delar och tillbehör till datorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverks- och nätsäkerhetsprodukter med tillhörande programvara samt Kompetensstöd, SLL835
Referensnummer: 18/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237000 Delar och tillbehör till datorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Nätverks- och nätsäkerhetsprodukter med tillhörande programvara samt Kompetensstöd, SLL835.
Denna upphandling avser ett ramavtal med förnyad konkurrensutsättning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30200000 Datorer och datamateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30232000 Kringutrustning, 32420000 Nätutrustning, 48210000 Programvara för nätverk, 48219000 Diverse programvara för nätverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen