2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multimaskiner för dokumentundersökning
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov av multimaskiner avsedd för dokumentundersökningar.
Intern identifierare: A095.713/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30216000 Magnetiska eller optiska läsare
Ytterligare klassificering (cpv): 30216100 Optiska läsare, 30216110 Bildläsare, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Multimaskiner för dokumentundersökning